Kilka słów o fimie tartak PAMA

 

Wielobranżowe przedsiębiorstwo produkcyjno handlowe „PAMA” Henryk Maciejczyk, Miłosz Maciejczyk istnieje na rynku drzewnym od 1990 roku. Doświadczenie i solidność są naszymi atutami, a nowoczesny park maszynowy i fachowa obsługa gwarantuje terminowość zamówień.

 

Jesteśmy producentem tarcicy iglastej i liściastej, specjalizujemy się w konstrukcjach dachowych, w naszej ofercie znajdą Państwo deski, krawędziaki, łaty, kontrłaty, listwy tapicerskie. Stosowny surowiec do wyrobów posiada certyfikat FSC.

 

Wysoką jakość naszych wyrobów zapewnia zespół suszarń oraz basen do impregnacji drewna metodą zanurzeniową. Stosowane przez nas środki posiadają wymagane atesty.

 

Naszymi partnerami są:

 

logo1 logo2    logo3

 

Posiadamy również certyfikat FSC.

FSC (Forest Stewardship Council), system certyfikacji pozwala odróżnić wyroby z drewna, które pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej .

Program ten opiera się na zasadach zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnych praktyk stosowanych w odniesieniu do gospodarki leśnej  oraz na zasadach umożliwiających produkcję produktów produkcję wyrobów z drewna pochodzących z certyfikowanych lasów.

Organizacja jest jedną z najbardziej uznanych na całym świecie grup promujących standardy certyfikacji leśnej.

Jednym z rozwiązań na których opiera się FSC jest:

Certyfikat gospodarki leśnej, dla firm, które zarządzają zasobami leśnymi.

 

IMG 3185